Miejskie Przedszkole Nr 61

(Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 13 w Katowicach)

W dniu 7 października "Sówki" i "Wiewiórki" mają zaplanowany wyjazd do Filharmonii Śląskiej w Katowicach na audycję muzyczną. Koszt wyjazdu to 9 zł. Zgodę na wyjazd prosimy podpisać u nauczycieli poszczególnych grup. Prosimy również zadbać o odpowiedni strój dziecka.

Pasowanie na Przedszkolaka

baloniki

Serdecznie zapraszamy Rodziców  i dzieci z najmłodszej grupy "Jeżyki" na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, która odbędzie się 24.10.2019 r. o godzinie 9:30

Serdecznie zapraszamy!

zacznij od przedszkola

Co nas czeka w październiku?

02.10. wyjście "Sówek na basen do Szkoły Podstawowej nr 51

02.10. godzina 10:00 wyjście "Wiewiórek" na zajęcia edukacyjne "Szkółka gwary śląskiej"

07.10. wyjazd "Wiewiórek" i "Sówek" do Filharmonii Śląskiej w Katowicach (koszt 8 zł)

14.10. uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

15.10. godzina 13:00 wyjście "Wiewiórek" do Biblioteki Miejskiej w Giszowcu

16.10. godzina 9:30 zajęcia z dziećmi 5-6-letnimi prowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 3

24.10. godzina 9:30 Pasowanie na Przedszkolaka w grupie "Jeżyki"

30.10. Dzień Dyni - zabawy i konkursy dla dzieci

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 26.09.2019 r. (czwartek) o godzinie 17:00

Uwaga Rodzice,

przypominamy, iż upoważnienia do odbioru dziecka z przedszkola z poprzedniego roku szkolnego tracą ważność. Każdy Rodzic zobowiązany jest wypełnić i dostarczyć wychowawcy aktualne upoważnienie na rok szkolny 2019/2020 .

Drodzy Rodzice,

w roku szkolnym 2019/2020 nasze przedszkole będzie korzystać z serii podręczników "Dzieciaki w akcji" wyd. Nowa Era

Szczegółowe informacje dotyczące nazw pakietów dla poszczególnych grup znajdują się w holu przedszkolnym.

ksi ki

Witamy po wakacjach

zacznij od przedszkola

WYPOSAŻENIE PRZEDSZKOLAKA

- obuwie zmienne (antypoślizgowe)

- przybory do mycia zębów: szczotka i kubek

- teczka na prace plastyczne

- chusteczki higieniczne (jedno duże opakowanie na półrocze)

- dla dzieci z najmłodszej grupy "Jeżyki"- piżamka

- dla dzieci z grupy średniej i grup starszych strój do  ćwiczeń gimnastycznych (koszulka, spodenki), zapakowany w woreczku

- zapasowe ubrania do przebrania dziecka - do zostawienia w  półce, w szatni

Wszystkie rzeczy dziecka powinny być starannie podpisane przez rodziców

kids

godlo200 ava28129  katowice katowice logo poziom kolor

Copyright © 2013. All Rights Reserved.